FC Litija je zmagovalec prijateljskega turnirja v Litiji, ki je potekal to soboto, 15.9.2018 v športni dvorani Litija.

V Litiji je minulo soboto potekal prijateljski turnir štirih ekip. Poleg domačega kluba FC Litija, so se v Litijo pripeljale še ekipe Siliko Futsal, KMN Sevnica in FutureNet Maribor. V polfinalu sta se kot prvi moštvi pomerili KMN Sevnica in FutureNet Maribor, zmage pa so se po kazenskih strelih (redni del se je končal z 0:0) veselili igralci Sevnice. V drugem polfinalnem paru sta se udarili moštvo iz Vrhnike in FC Litija. Po zaostanku 1:0 in nato preobratu, so se zmage s 4:3 veselili igralci naše ekipe, čeprav se je Siliko na koncu nevarno približal. V tekmi za tretje mesto sta se tako udarili ekipi Maribora in Silika, zmagal je Maribor s 3:0. V finalu smo videli izenačeno srečanje, ki se je po rednem delu končalo 0:0, po kazenskih strelih pa so bili uspešnejši naši igralci, ki so tako ugnali Sevnico. Čestitke naši ekipi za zmago!