Članska ekipa, ki jo vodi Damir Pertič, je včeraj pričela z novo sezono 1. SFL. V domači dvorani je naša ekipa premagala ekipo FC Ivančna Gorica.

Naši ekipi se je na začetku nekoliko poznalo, da je ekipa sestavljena na novo, zato so za prvi zadetek potrebovali pet minut, ko je iz prostega strela svoj prvi zadetek v 1. SFL in prvega uradnega za naš klub, prispeval Denis Ramić. Na 2:0 je povišal kapetan Gašper Vrhovec, še po en zadetek v prvem polčasu so dodali Ane Širok, Staš Kazič in Timotej Debeljak. Tudi za slednja je bil to prvenec v našem dresu. Rezultat polčasa je postavil Kristjan Čož, ki je dosegel prekrasen zadetek za Ivančno Gorico.
V drugem polčasu se razmerje moči ni bistveno spremenilo, ponovno so zadeli Ramić, Vrhovec G. in Kazič, po en zadetek pa sta za Ivančno prispevala Denis Gale in Kristjan Čož. Končni izid je postavil mladi litijan Dejan Gojić, ki je dosegel svoj prvenec v 1. SFL. Veseli tudi dejstvo, da so priložnost za igro dobili prav vsi, ki so bili prijavljeni na zapisniku, še posebej vsi mladi, ki so svojo priložnost dobro izkoristili. Bo pa potrebno seveda še kar nekaj časa, da bo igra takšna, kot krasi Litijo že dolgo časa. Čestitke ekipi in trenerju Pertiču na zasluženi zmagi, Ivančni Gorici pa na fair borbi do konca tekme!