Aktualni državni prvaki v svoji kategoriji, ekipa FC Litija U19, je v lanskem slogu začela z novo sezono. Na svoji prvi tekmi so bili veliko boljši od ekipe KMN Bronx Škofije.

Varovanci Damirja Pertiča, ki je slog članske igre prenesel tudi na mladince, so bili z rezultatom 10:0 boljši od svojih vrstnikov s Primorske. Po tri zadetke sta dosegla Nejc Vrhovec in Marko Bjelčević, dva je dodal Dejan Gojić, po enega pa sta prispevala Jan Mrva in Patrick Osredkar, enega pa so si gostje zabili sami (Lehpamer). Naši mladinci so bili že od prve minute odločeni, da pokažejo kdo je aktualni državni prvak in gospodar športne dvorane v Litiji. Tako so že ob polčasu vodili s 5:0, na koncu pa bi bil rezultat lahko še višji. Veseli tudi dejstvo, da so priložnost za igro dobili prav vsi igralci in vratarji. Upajmo, da bo ta zmaga ekipi dala dodatno energijo v hrbet in bodo iz tekme v tekmo še boljši. Čestitke ekipi in strokovnemu vodstvu!