Člansko moštvo

loading...

Mlajše selekcije

loading...

Splošne informacije

loading...

rs okna 811 204

Članska ekipa se iz Ivančne Gorice vrača z novimi tremi točkami!

Varovanci trenerja Damirja Pertiča so na novem gostovanju prišli do nove zmage. Naša ekipa je bila z rezultatom 6:2 boljša od Ivančne Gorice. V prvem delu tekme je Ivančna Gorica sicer dvakrat povedla, vendar je s tremi zadetki kapetana Gašperja Vrhovca prvi polčas pripadel naši ekipi. V drugem polčasu pa so naši fantje postavili stvari na svoje mesto. Litjani so v razmaku treh minut dosegli še tri zadetke (dvakrat je v polno zadel Borut Ručna, po podaji iz kota Denisa Ramića pa so domači dosegli še avtogol) in zmagovalec je bil odločen! Po tekmi je trener Pertič povedal: „Slabo smo začeli tekmo. Na koncu smo zmagali in prišli do cilja, to so bile tri točke. Smo pa dobili opozorilo, da tako podcenjevalno preprosto ne smemo igrati."  Čestitke ekipi za zmago! V petek ekipo čaka prva tekma četrtfinala pokala Terme Olimia.

Več pa na tej povezavi.

#ZaKogaPaTiNavijas