Člansko moštvo

loading...

Mlajše selekcije

loading...

Splošne informacije

loading...

rs okna 811 204

Po prvi zmagi v letošnji sezoni, naša ekipa odhaja še na eno gostovanje. 

Tokrat naša članska ekipa odhaja na Vrhniko, kjer jih bo izzval domači Siliko pod vodstvom Mileta Simeunoviča. Tekma bo danes, 8.2.2019 ob 20:30. uri v športni dvorani OŠ Antona Martina Slomška na Vrhniki. Trener Damir Pertič je pred tekmo za futsal.si povedal: "Zbrali smo se v četrtek, da igralce opomnim, da nadaljujemo s tekmovanjem v 1. SFL. Pred nami je zelo težko gostovanje proti ekipi, ki je doma zelo zelo neugodna. To je pokazala proti Dobovcu. Ne sme nas zavesti dejstvo, da jih je v gosteh Dobovec razbil s 7:1. Zato moramo biti maksimalno fokusirani. Iz vsake tekme je treba vzeti nekaj dobrega in slabega. Če pa želimo na Vrhniki do pozitivnega rezultata, moramo še za 20% dvigniti predstavo iz Sevnice. Tako moramo rasti iz tekme v tekmo. Končnica je skoraj tu, prav tako finalni turnir pokala Terme Olimia." Na tekmi bodo manjkali Anže Širok, Marko Bjelčevič in Tevž Peskar Curk, ki še okrevajo po poškodbah. Srečno naši ekipi!