Člansko moštvo

loading...

Mlajše selekcije

loading...

Splošne informacije

loading...

rs okna 811 204

Litija je vedno slovela po dobrih igralcih v naših klubih, kar še vedno dokazujemo, saj imamo v reprezentacah kar nekaj igralcev.

V izbrani vrsti slovenske reprezentance U19 selektorja Dobovičnika so kar štirje Litijani: Marko Bjelcević, Patrick Osredkar, Timi Debeljak in Vid Kos. Futsal reprezentanca Slovenije U19 se te dni mudi na gostovanju v Bosni in Hercegovini. Opravili so že nekaj treningov, danes in jutri pa jih čakata tekmi z vrstniki BiH. Srečno fantje!

DENIS RAMIĆ Z REPREZENTANCO SRBIJE V ŠPANIJI

Tudi članska ekipa pa ima v tem terminu UEFA enega reprezentanta (Slovenija v tem terminu ne igra nobene tekme). Igralec našega kluba, Denis Ramić, je bil vpoklican v srbsko reprezentanco, ki jo danes in jutri čakata tekmi proti Španiji. Denis je pomemben člen izbrane vrste, mi pa mu želimo vse dobro na obeh tekmah. Srečno Rama!

Link za prenos tekme (20:30h):
http://www.cmmedia.es/en-directo/tv/